április 29, 2024

Újabb megyei rangadó előtt

A szezonban először játszanak tétmeccset Acélbikáink a Titánok otthonában.

Nagy csatát vívtak a Ferencvárossal, ám végül 4-2-es vereséggel hagyták el a jeget Acélbikáink kedden este, ám sok pihenő nem jutott együttesünknek, melyre csütörtökön már újabb feladat vár, ám ezúttal nem itthon, hanem idegenben kell bizonyítania hokisainknak. Leo Gudas együttese az idei Erste Liga szezonban már harmadik alkalommal méri össze erejét a Titánok gárdájával, s bár a megyei párharc első két felvonásán egyaránt a mieink örülhettek a győzelemnek (1-0 és 9-1), az biztos, hogy holnap este 18:40-től a legutóbbinál sokkal, de sokkal nehezebb csata vár a Bikákra.

A Titánok fiatal együttese nem a legszebben zárta a válogatott szünet előtti időszakot, sok volt a hiányzójuk, így több méretes zakóba is belefutottak, ám a közelmúltban a hátvédsorba, illetve a csatárok közé is sikerült igazolniuk, így hazai környezetben nyilvánvalóan az lesz a céljuk, hogy a szezonban először legyőzzék jégkorongozóinkat. A siker reményében vágnak neki azonban a mieink is a csütörtöki mérkőzésnek, hiszen egy esetleges sikerrel nyolc pontra növelnék előnyüket a tabellán megyei riválisuk előtt, ám ahhoz, hogy ez sikerüljön, muszáj lesz hatvan percen keresztül nagy fegyelemmel, odafigyeléssel és hatékonyan játszani.