május 6, 2024

SC Csíkszereda – DAB edzői értékelések

Edzői vélemények Acélbikáink csíkszeredai találkozója után.

Eronen Niko, a Dunaújvarosi Acélbikák vezetőedzője:
Úgy gondolom, hogy az első harmadban mindkét csapatnak meg voltak a pillanatai. Hol egyik csapat, hol a másik volt néhány percig támadásban aztán váltott védekezésre. A második harmadban egy kicsit jobban kezeltük a korongot. Tetszett amit láttam a csapatom részéről. Aztán az ellenfél vezetett 2-1-re. A harmadik harmadban nyugodtak és türelmesek voltunk és sikerült gólokat szereznünk. De úgy gondolom nem tiszteltük a 3 pontot azután, hagytuk, hogy ránk jöjjenek és így lett 3-3. Egy izgalmas hosszabbítás volt. Mindkét csapatnak voltak helyzetei, megugrásai, esély a győzelemre. A közönség számára mindenképp szórakoztató volt, az edzők számára lehet, hogy nem annyira. Aztán veszítettünk büntetőkkel.
Hozó Levente, a Csíkszeredai Sportklub vezetőedzője:
Az ilyen mérkőzésekre várunk a Vákárban, már régóta. Én azt mondom, hogy megint csak a csapatot tudom kiemelni, úgy a kapustól, a hátvédek, mint a csatárok, hogy olyan munkát tettek le a jégre, hogy visszajöttünk. Az utolsó két percben lőttük a gólt. Úgy gondolom, hogy előre elég szellős volt minden, próbáltunk gólt lőni de utána aztán amikor bele álltunk és a végére, tehát ugye ami mindenkinek a szájába van, a végére birtuk a mérkőzést és bírjuk is, úgyhogy megyünk előre, tovább.