május 2, 2024

Csíkszereda – DAB edzői értékelések

Így látták a szakvezetők Acélbikáink csíkszeredai találkozóját.

Václav Novák, vezetőedző, Sportklub Csíkszereda: – Nem volt könnyű mérkőzés. A csapat jól dolgozott az egész meccs alatt. Fontos 3 pontot sikerült szereznünk. Az elkövetkezőkben nehéz időszak vár a fiúkra. Kedden és szerdán a romániai bajnokság keretén belül Galac ellen fogunk játszani, ami után Gyergyóban is várni fog ránk egy összecsapás. Az első lépést ma este megtettük, a 3 fontos pontot megszereztük. Nagyon szépen köszönöm a szurkolóknak a ma esti újabb fergeteges hangulatot, mindig nagy segítséget nyújtanak nekünk.

Niko Eronen, vezetőedző, Dunaújvárosi Acélbikák:  -A mai estén az ellenfél jobb volt a játék minden elemében. Nem voltunk mi sem rosszak, de ma egyértelműen jobban játszott a hazai csapat. Úgy gondolom, hogy a harmadik játékrészben, amennyiben élni tudtunk volna a kínálkozó 3 a 2 elleni helyzettel, nyitottá tudtuk volna tenni a meccset, de sajnos nem sikerült. Úgy érzem, ez volt talán a legnagyobb lehetőségünk. Éreztem, hogy egyre inkább kezd magára találni a csapatom, de a Csíkszereda a negyedik találatával újfent magához ragadta a kezdeményezést. Megérdemelten győztek.

(Fotó: SC Csíkszereda)